ZİNCİR MAKİNA

İvogsan 1473. Sok. No:42 İvedik / Yenimahalle / ANKARA
0 312 385 05 01       0 312 385 01 52      bilgi@zincirmakina.com.tr      www.zincirmakina.com.tr

“Ankara Ostimde faaliyet gösteren Zincir Makina, uzun bir zaman diliminden beri elevatör ve konveyör parçaları üretimi üzerine uzmanlaşmıştır.”

Ankara Ostimde faaliyet gösteren Zincir Makina, uzun bir zaman diliminden beri elevatör ve konveyör parçaları üretimi üzerine uzmanlaşmıştır. Ürün kalitesi ve satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyeti yaklaşımı ile aranan ve tercih edilen bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Zincir Makina Elevatör zincirleri, Elevatör zincir mapaları, Merkezi zincirli kovalı elevatör, Merkezi zincirli duble elevatör, Özel sonsuz klemes tipi elevatör zincirleri, Konveyör ve maden zincirleri, Konveyör zincir kilitleri, Kırıcı zincirleri ve kırıcı çekiçleri, Sıyırıcı zincirler ve redler zincileri, Elevatör kovaları, Döner fırın askı zincirleri, Düz tip elevatör, Saptırmalı tip elevatörler, Klemes tipi sonsuz zincirli elevatörler, Klemens tip elevatör ve Özel kova bağlama tipi elevatör üretmektedir.

Yukarıda belirten malzemelere ilave olarak, çelik, mekanik imalatları ve montajı, her türlü elevatör ve konveyör imalatı, talaşlı imalat ve hertürlü alaşımlı çelik döküm işleri imalatı yapmaktadır. Ayrıca farklı ölçü ve malzemeden özel zincir imalatlarıda yapmaktadır.

İletişim Bilgileri
Firma Konumu