KARBA OTOMOTİV

1. Organize Sanayi Bölgesi Ayaş Karayolu 25. Km. Oğuz Cd. No:53 06790, SİNCAN - ANKARA
0 312 267 27 00       0 312 267 49 60      info@karba.com.tr       http://www.karba.com.tr

www.karba.com.tr

Karba Otomotiv, Ankara'da 1991 yılında kamu ve özel sektöre araç üstü ekipman tedariği sağlamak üzere kurulmuş bir firmadır. Bu ürünler başlıca;

  • İtfaiye Araçları
  • Kanal Açma Araçları
  • Çöp Toplama ve Transfer Araçları
  • Sepetli Platformlar
  • Kurtarma ve Müdahale Araçları
  • Katı Atık Toplama Araçları
  • Özel Amaçlı Hizmet Araçları

Araç üstü ekipman sektöründe faaliyet gösteren firmamızda bugün konusunda uzman 160 profesyonel çalışanıyla 40 ülkeye ihracat yapmaktadır. 30.000 m²'lik alana sahip olan son teknoloji üretim tesisimizde, yıllık 1.000 adet araç üstü ekipman üretimi yapabilme kapasitesine sahibiz. Kurulduğu günden itibaren yaklaşık 9.500 araç üretimi gerçekleştirmiştir.

Karba dünya pazarında bilinen bir çok şase kamyon üreticisinin onaylı üst yapıcılık belgelerini almış ve kaliteli ürünler ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bunlar; FORD OTOSAN A.Ş., MERCEDES-BENZ A.Ş., M.A.N. KAMYON VE OTOBÜS A.Ş., IVECO A.Ş., MITSUBISHIISUZU A.Ş., SCANIARENAULT TRUCKOTOKAR

Karba üretimini yapmış olduğu araçlarda kullandığı ekipmanların kalite belgelerini Avrupa Standartları EN normuna göre almış ve sürdürülebilir bir kalite anlayışıyla üretimler yapmaya devam etmektedir.

Karba her yıl AR-GE araştırmaları ve inovasyon için %3'lük bir pay ayırmaktadır. Kendi ar-ge merkezini kurmak için çalışmalar devam etmektedir.

Karba ürünlerinin %30'unu ihraç etmektedir. İhraç edilen her ürünün ülkemizi temsil ettiğini bilerek üretim yapmayı prensip edinmiştir.

Biz önce Türkiye sonra Dünya için üreten büyük bir aileyiz.

 

 

www.karba.com.tr

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
Tesis Güvenlik
CE Belgesi
İletişim Bilgileri
Firma Konumu
https://goo.gl/maps/qDcoXEq6yzk