YMS İŞ MAKİNALARI

İ.O.S.B 28.CAD.ARI 691 SK.NO:54 OSTİM/ANKARA
0 312 395 66 97       0312 395 69 00      yms-makina@hotmail.com      www.ymsmakina.com.tr

Müşteri Odaklı Kalite Anlayışı...

Yms Makina, müşteri odaklı bir yaklaşımı esas alarak Ar-Ge ve eğitim faaliyetleri ile üretim proseslerini sürekli geliştirmeyi, uygun makine teçhizat, en yeni teknolojiye sahip analiz ve ölçü cihazları, yetişmiş personel, ileri yönetim sistemi yenilikçi ürün ve hizmetleri, uygun fiyat ve kalitede tam zamanında üreterek sektöründe bir dünya lideri olmayı kalite politikası haline getirmiştir.

 

Her Konuda Herkese Hassasiyet....

Yms Makina'yi farklı kılan en önemli unsurlardan birisi de hassasiyet. İşine, personeline, müşterilerine, tedarikçilerine... Her konuda herkese hassasiyet. Küçük hataların büyük sorunlar doğurabildiğinin bilincinde olan Yms Makina, zamanın ve paranın değerini çok iyi bilerek kaybedilen zaman ve paranın hepimizin cebinden çıkan milli servet olduğunun bilincindedir.

 

Yms Makina, yapılan kalite kontroller ile hata payını minimumda tutmanın müşteriye en hızlı ve en doğru işi vermenin gayretindedir. Yıllar geçer, nesiller değişir ama Yms Makina'nin hassasiyeti ve güleryüzü asla değişmez.

 

Zamanında ve Sorunsuz Teslimat...

Yms Makina, Üretim aşamalarını tamamladıktan sonra ürünlerin özenle araçlara yüklenerek zamanında ve güvenli bir şekilde müşterilerine ulaştırılması için büyük bir özen göstermektedir.

 

Deneyimli Danışmanınız...

Yms Makina tecrübesine güvenerek müşterilerine her türlü proses ürtiminde, malzeme danışmanlığında uzman teknik kadrosu ile teknik konularda yardımcı olmaktadır. Profesyonel ekibi sizin deneyimli danışmanınız gibi hareket ederek, çelik döküm sektörü ile ilgili tüm sorun ve zorluklarınızı çözmektedir.

 

Üstün Hizmet Kalitesi...

Yms Makina, çelik dökümler, alaşımlı çelik dökümler, suda ani soğutma ve gerilim giderme alanlarında kaliteli ve müşteri odaklı bir anlayışla hizmet vermektedir.

 

Dünya Standartlarında Üretim...

Yms Makina paslanmaz döküm sektöründe yüksek teknolojiyi kullanarak farklı sektörlere, farklı çeşitlerde ürünler hazırlamaktadır. Paslanmaz çelik döküme uygun seçilmiş indüksiyon ocağı ile dünya standartlarında kalitel ürün gamı ve müşteri odaklı üretim yapmaktadır.

 

Related Images

Contact Information
Company Location