ERDEMLER HİDROLİK

1202/1 ( ESKİ 31. ) SOKAK NO: 4-6 , 06370 , OSTİM / ANKARA – TÜRKİYE
0 312 354 68 60       0312 354 68 61      info@erdemlerhidrolik.com      www.erdemlerhidrolik.com

İş makinaları hidrolik silindirleri ve endüstriyel hidrolik silindir üretiminde faal olan firmamız 1976 yılında kurulmuştur. Teknolojiyi, tecrübe ve deneyimleriyle birleştirerek üretim yapmak temel üretim mantığımızdır. Hidrolik silindir üretimi için gereken bütün makina parkuru ve tesisini bünyemizde bulundurmaktayız. Bu yüzden Erdemler Hidrolik, dışa bağımlı kalmadan hidrolik silindir üretebilme gibi önemli bir özelliğe sahip olduğundan bu durum bize üretim aşamalarının birebir izlenebilme ve hatasız üretim yapabilme imkanı sunmaktadır.

Ayrıca iş- inşaat ve kazı makinalarının hidrolik silindirleri ve endüstriyel hidrolik silindirler dışında barajlarda, yol ve tünel yapımında kullanılan araç ve ekipmanlarında, tüm araç üstü ekipmanlarda, yer üstü ve yer altı maden makinalarında kullanılan hidrolik silindirlerin, üretimi ve revizyonu olmak üzere bir çok sektöre hitap etmekteyiz.

Hızlı ve zamanında üretim, ürünlerde sorunsuz çalışma ve sunulan satış sonrası destek hizmetlerimiz tercih edilme nedenlerimizin başında gelmektedir.

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri