ENERMAK İŞ MAKİNALARI

1234.SOK. NO:123 OSTİM ANKARA
0 312 386 05 37       0 3123860539      info@enermakismak.com      www.enermakismak.com

İş makinaları sektörüne, 1989 yılında Türkiye’nin en büyük projelerinden birisi olan Ankara-Gerede otoyolu inşaat projesinde başlayan firma kurucu ortaklarımız, bu projenin tamamlanmasıyla 1996 yılı sonunda kendi firmalarını kurarak yola devam ettiler.
2007 yılına gelindiğinde firmamız ENERMAK yeniden yapılanarak farklı bir dinamizmle sektörde hizmet vermeye devam ediyor. 

CASE, NEW HOLLAND iş makinaları ile ilgili orijinal yedek parçanın yanı sıra, alternatif kendi üretimlerimizi stoktan satışa sunuyoruz. Böylece; hem ülke ekonomisine katkıda bulunmakta hem de  Türkiye pazarında en uygun fiyatlarla müşterilerimize ciddi avantaj sağlamaktayız.

Enermak aynı zamanda dünyanın ilk kompakt ekskavatörünü ve  ilk paletli kompakt yükleyicisini  üreten,Japonya'nın lider kuruluşlarından  TAKEUCHI ' nin İç Anadolu Yetkili Servis ve Yedek Parça Satış bayiliğini yürütmektedir.
Yüksek Japon teknoloji ürünü ‘’KUBOTA’’ dizel motorlarının İç Anadolu bölge yetkili satış, servis ve yedek parça bayiliğini yapmaktayız.

Sektörde 22  yıllık tecrübemizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi bilerek ve bu ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap vermek çabası ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. 

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu