+90 312 354 85 09 +90 312 354 85 10
Ostim Organize Sanayi Bölgesi 1234. Sokak ( Eski 57. Sokak ) No: 2-4-6 Yenimahalle - Ankara Türkiye
vimpo@vimpo.com

VAD5400 Oransal Asfalt Distribütörü

VAD5400 Oransal Asfalt Distribütöründe kontrolde, elektronik kart yardımıyla önceden belirlenen m² ye atılıcak malzeme miktarı, araç hızı ve serme genişliğine göre otomatik olarak sabit tutulur ve Spray Bar vasıtasıyla istenilen gramda hassas serim yapılır.

Özellikler

Sistemin kumandası operator panelindeki butonlar yardımıyla sağlanır. m² ye dökülecek malzeme miktarı, toplam dökülen malzeme miktarı, asfalt pompası devri serim genişliği, araç hızı, toplam gidilen yol operator panelinde bulunan elektronik kartta görünür.

 

  • Oransal 5400 Asfalt Distribütörü Asfalt Pompası

   Asfalt Pompası

   Asfalt pompası tank arka alın sacına kaynatılmış bir pleyt üzerine monte edilmiştir. Pompanın iki adet emiş iki adet basma hattı vardır. Donma ihtimali yoktur. Pompa üzerinde bulunan vanalar sayesinde sistemde vanaya ihtiyaç duymadan tüm fonksiyonları yerine getirir.

 

  • Oransal 5400 Asfalt Distribütörü Güvenli & Hızlı Isıtma

   Güvenli & Hızlı Isıtma

   8" çapında alev borusu U formatında tank boyunca yerleştirilmiştir. 2 adet 26 kg/h, min 190 kw - max 310 kw Baltur marka elektrikli brülör vardır. Brülör elektrik beslemesi jeneratör ile karşılanmaktadır. Brülörler sayesinde emniyetli ve kolay ısıtma sağlanır.

 

  • Oransal 5400 Asfalt Distribütörü Full Kabin Kontrol

   Full Kabin Kontrol

   Püskürtülecek olan değer dijital ekrana girilir. Elektronik kart sayesinde sistem kendisini otomatik olarak ayarlar. Hidrolik sistem kapalı devre ve oransal valf kontollüdür. Sistemde araç hızını ve m2'yi net olarak hesaplamak için radar hız sensörü kullanılmıştır.

 

  • Oransal 5400 Asfalt Distribütörü Asfalt Pompası Fonksiyonları

   Asfalt Pompası Fonksiyonları

   Üzerinde mevcut bulunan 2 adet üç yönlü vana sayesinde makinenın tüm işlevlerini kolaylıkla yerine getirmektedir. Tank arka alın yüzeyine montaj edildiğinden dolayı bakımı ve kullanımı kolaydır. Donma riski yoktur. Vanalar pnömatik olarak kabinden kolaylıkla kontrol edilebilir.

 

  • Oransal 5400 Asfalt Distribütörü Pnömatik Püskürtme<

   Pnömatik Püskürtme

   Spray bar geçişlere engel vermeyecek ve tam sirkülasyon sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Spray bar püskürtme vanalarının kumandası pnömatik pistonlar yardımı ile yapılmaktadır. Pnömatik sistem bağlantılarında hidrolik hortum ve rekor kullanılmıştır.

 

 •         Oransal 5400 Asfalt Distribütörü Yeni Hareketli Mafsallar

  Yeni Hareketli Mafsallar

  Sprey bar ve tesisatında kullanılan hareketli mekanizmalar yeni imalat olup sızdırmazlık açısından mükemmel sonuç verir. Hareketli mekanizmalarda teflon bakır dişli tip malzeme kullanılmamıştır. Mafsallar flanşlı tip olup bakımı ve kullanımı kolaydır. Bar kaydırma özelliği vardır.

 

Tank Kapasitesi: 10.000-14.0000 Litre
İzolasyon Sacı: 1mm Alüminyum Sac
Yalıtım Malzemesi: 50mm Taşyünü
Tahrik Tipi: Hidrostatik Kontrol
Güç: Araç PTO
Kontrol: Dijital Kontrol
Pompa Tipi: 3" VAD Pompa (80m3/h)
Spray Bar Genişliği: 2400-5400mm
Serme Genişliği: 300mm, 18 Grup Pnomatik
Vana Kontrol: Pnömatik-Elektrik On - Off
Isıtma Sistemi: 2 adet Brülör (min 190kw, max 310kw)
Oransal 5400 Asfalt Distribütörü