KOMATEK2022 FUARINDA İŞİM KÜMELENMESİ STANDI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Ekleme Tarihi 19.03.2022

KOMATEK2022 16. Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarı 9-13 Mart Antalya Anfaş Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

İş ve İnşaat Makineleri kümelenmesi fuarın destekçisi olarak fuarda stantlı yer aldı. 18 üye firmasının katılımıyla KOMATEK fuarında yoğun bir katılım sergiledi.

Fuarın açılış gününde Yönetim Kurulu Başkanımız Ayşe Saraçoğlu ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Mehmet Kadıoğlu ile üye firmalarımızın stantlarını ziyaret ettik. Kümenin gelecek faaliyetleri ile kendilerinden önerilerini aldık. Tüm üyelerimize de göstermiş oldukları misafirperverlikten ötürü teşekkür ederiz. Fuarın ilerleyen günlerinde standımızı ziyaret ederek bize destek olan tüm yönetim kurulu üyelerimize de ayrıca teşekkür ederiz.

Fuarın açılış gününde stantımızı ziyaret eden ARÜSDER yönetim kurulu başkanı Musa Ertunç bey ile gelecekte sektör adına ortaklaşa gerçekleştirebileceğimiz projeler üzerinde görüşmeler gerçekleştirdik. Fuarın 2.günüde Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı Sn. Ümit Uysal stantımızı ziyaret ederek üye firmalarımız hakkında bilgiler aldılar. Bizi ziyaret eden tüm başkanlarımıza teşekkür ederiz.

Fuarın 3.gününde OSTİM Teknik Üniversitesi Rektörümüz Sn. Prof.Dr. Murat Yülek standımızı ziyaret ederek fuar hakkında bilgiler aldı. Ayrıca üye firmalarımıza stantlarında ziyaret ederek yapıabilecek üniversite sanayi işbirliği projeleri hakkında görüşmeler gerçekleştirdi.

Fuarın 4.günü T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanı Sn. Mustafa Varank fuara katılım göstererek sektör hakkında değerlendirmelerde bulundu. Türkiye sanayisinin geliştiğini ve buna katkı sunmak için hükümetin açıklamış olduğu destek paketleri hakkında katılımcılara bilgi verdi. Ardından bazı stantları ziyaret ederek, ürünler hakkında bilgi aldı. İŞİM kümelenmesi standımızı da ziyaret eden bakan açık alanda yer alan yerli firmalarımıza ait iş makinelerine binerek test etti. 

En son 2017 yılında yapılan ve 5 yılın ardından gerçekleşen KOMATEK fuarında standımız üye firmalarımız ve kümeye üye olmak isteyen firmaların ziyaretleriyle ilgi gördü.  Tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

İlgili Görseller