İŞİM ÜYELERİNE CUMHURBAŞKANINDAN ÖDÜL

Ekleme Tarihi 24.01.2018

Üyelerimizden HİDROMEK ve Pİ MAKİNA, ASO 54. Yıl ödül töreninde ödüllerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan aldılar.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bulunan Millet Kongre Merkezi’nde düzenlenen ASO 54. Yıl ödül töreninde 54 başarı ödülü verildi. İhracat, kurumlar-gelir vergisi,  ARGE Merkezi- patent, yaratılan katma değer ve istihdam özel ödülü olmak üzere 5 kategorideki ödülleri 35 firma paylaştı.

Üyelerimizden HİDROMEK, İhracat ve Yaratılan Katma Değer kategorilerinde 2 ödül, Pİ MAKİNA ise ARGE Merkezi kategorisinde ödül alarak sektörde ve Ankara'daki değerlerini birkez daha katılımcılara göstermiş oldular.

Ödül törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Julide Sarıeroğlu, Ekonomi eski Bakanı ve ASO şeref üyesi Zafer Çağlayan, Ankara Valisi Ercan Topaca, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, ASO Başkanı Nurettin Özdebir, , milletvekilleri, bürokratlar, iş dünyası temsilcileri ve çok sayıda sanayici katıldı.

Her iki üyemizi yürekten kutlar, yaşattıkları bu gurur için kendilerine teşekkür ederiz. 

İlgili Görseller