İŞİM İŞBİRLİĞİ GÜNLERİ-3

Ekleme Tarihi 29.06.2018

İŞİM Kümelenmesi, Kamu kurumları ve özel sektördeki ana sanayi firmalarıyla düzenlediği ikili iş birliği görüşmelerine devam ediyor. İlkini geçtiğimiz sene Eti Maden İşletmeleri, ikincisini kendi üye firmaları arasında gerçekleştirdiği İŞİM - İşbirliği Günleri' nin üçüncüsünü düzenlediği programda, inşaat sektöründe faaliyet gösteren ana yüklenici taahhüt firmalarıyla, üye KOBİ’leri bir araya geldi.

İŞİM Firmaları, OSTİM OSB Konferans Salonu'ndaki etkinlikte; Fernas, Güriş, Limak ve Kolin firmalarına yetkinliklerini anlattı. Müteahhitlik sektörünün öncü firmalarının makina ikmal bakım onarım ve satınalma yetkililerinin katıldığı programda 150 den fazla ikili iş görüşmesi gerçekleşti.

 

İŞİM Yönetim Kurulu Başkanı Halide Rasim, “Üyelerimizin iş hacmini artırabildiğimiz ölçüde kendimizi başarılı sayıyoruz.” dedi. “Bugün katılım gösteren taahhüt firmalarımızın yetkililerine de yerli üretime vermiş oldukları bu katkıdan ötürü teşekkür ediyoruz” diyerek Üçüncüsü düzenlenen bu İşbirliği günlerini devam ettireceklerini bildirdiler.

 

Programa katılım gösteren İŞİM üyesi firmalar ve taahhüt firmaları yetkilileri programın kendileri için oldukça faydalı olduğunu belirterek ikili işbirliği programlarının önemine dikkat çektiler. Her iki taraf içinde verimli geçen görüşmelerin, önümüzdeki dönemde daha geniş katılımlı olarak düzenlenmesi planlanıyor.

İlgili Görseller